• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

У ТЦК можуть відібрати деякі повноваження через постійні скандали, – нардеп

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки через численні скандали розглядає можливість передачі функцій ТЦК до цивільних органів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заступник голови цього комітету, нардеп Єгор Чернєв заявив в етері національного телемарафону, передає "ДС".

Чернєв згадав про бійку між працівниками "швидкої допомоги" і ТЦК, що стався 11 червня в Одесі.

"Це дійсно ганебна ситуація, коли військові б'ються з лікарями – я такого ще не бачив", — зазначив нардеп.

Він також зауважив, що у профільному комітеті ВР наразі опрацьовують варіанти, як не допустити повторення таких ситуацій в майбутньому.

"І один із варіантів – поки що на рівні обговорення, – це передавання функцій ТЦК якимсь цивільним органам. Тобто, можливо, вивести із Збройних сил чи з Міністерства оборони. Але це – один із варіантів", – сказав Чернєв.

Як повідомляла "ДС", 11 червня співробітники Київського РТЦК Одеси кілька годин утримували в приміщенні ТЦК бригаду "швидкої медичної допомоги", яка приїхала до них на виклик. Медиків відпустили після того, як до будівлі ТЦК приїхало кілька "швидких" на підтримку своїх колег. Після чого почалася бійка. Врешті решт медиків відпустили. Один з фельдшерів назвав конфлікт реакцією ТЦК на багатомісячні спроби медиків отримати бронь від мобілізації.

В Одеському ТЦК озвучили свою версію конфлікту зі співробітниками "швидкої допомоги".

12 червня у заяві Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області зазначили, що конфлікт між працівниками "швидкої допомоги" та територіального центру комплектування та соціальної підтримки Київського району Одеси вичерпано.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua