• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Зеленського сказали, як можна побороти олігархів

Створення рівних умов для ведення бізнесу в Україні, в тому числі забезпечення захисту приватної власності, дозволить залучити іноземних інвесторів і істотно знизити вплив олігархів на державу

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник президента з питань економіки Олег Устенко в інтервʼю «РБК-Україна», передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

«Економічна логіка руху держави зводиться до того, що ти повинен створювати рівні умови. Значить, потрібно займатися підвищенням якості бізнес-клімату. Це все порядок денний, повʼязаний із захистом прав власності», — сказав він.

Радник президента відзначив важливість проведення судової реформи. Особливо це необхідно малому і середньому бізнесу.

«Коли ти добиваєшся захисту прав власності, коли ти робиш якісну судову систему, знижуєш рівень корупції, тоді твоя власна країна для твоїх власних великих олігархів стає менш цікавою. Вони повинні будуть зіткнутися зі збільшеною конкуренцією, їм складніше буде вирішувати – якщо взагалі можливо – питання тим традиційним способом, до якого вони звикли раніше», — зазначив Устенко.

На його думку, рух в напрямку рівних умов для всіх змусить українських олігархів диверсифікувати свої інвестиції, щоб уникнути ризиків.

Саме тому, за словами Устенка, олігархи намагатимуться протидіяти судовій реформі в Україні, користуючись своїми ресурсами, зокрема в ЗМІ, силами в парламенті, виконавчій владі, на місцях і т. п. Однак він переконаний, що, незважаючи на опір, задекларовані зміни необхідно проводити.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський під час телефонної розмови з американським лідером Джо Байденом обіцяв продовжити боротьбу з олігархами.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua