• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна найближчим часом приєднатися до двох альянсів ЄС

Реклама на dsnews.ua

Найближчим часом Україна в рамках інтеграції до Європейського Союзу приєднатися до Водневого і Акумуляторного альянсів Євросоюзу

Про це заявила віцепремʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань координації подолання наслідків зміни клімату в рамках ініціативи Єврокомісії Європейський "Зелений курс", передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Нова політика створює можливості для безпосередньої інтеграції України в Європейський Союз через формування так званих секторальних альянсів: таких як Сировинний альянс, Акумуляторний альянс, Водневий альянс. Це і є нова політика Євросоюзу стосовно третіх країн. Діалог на найвищому політичному рівні сприяв тому, що Україна вже є учасницею Сировинного альянсу, і найближчим часом ми очікуємо приєднання України до Акумуляторного та Водневого альянсів", — сказала віце-премʼєр.

За її словами, це означає, що Україну розцінюють як повноправного гравця.

Як повідомляла "ДС", премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що рух України до Європейського Союзу є ключовим пріоритетом для роботи уряду на найближчі роки.

    Реклама на dsnews.ua