• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Україна попередила Молдову про плани Кремля "розхитати" Кишинів

Служба інформації та безпеки Молдови (СІБ) підтвердила слова президента України Володимира Зеленського про те, що він попередив молдавського колегу Майю Санду про плани російського керівництва щодо дестабілізації ситуації у Молдові

president.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Раніше під час візиту до Брюсселя Зеленський розповів, що попередив Майю Санду про "план Росії зруйнувати політичну ситуацію в Молдові", передає "ДС" з посиланням на NewsMaker.

"СІБ проводить оперативні заходи, щоб виявити спроби дестабілізації ситуації в країні, і тісно співпрацює зі спецслужбами наших партнерів. У цьому контексті СІБ підтверджує, що як на підставі інформації, наданої нашими українськими партнерами, так і в результаті оперативної роботи служби, виявили диверсійну діяльність, спрямовану на підрив держави Молдови, дестабілізацію та порушення громадського порядку", — заявили в СІБ, зазначивши, що не можуть повідомити подробиці через загрозу зриву оперативних заходів.

Служба інформації та безпеки запевнила громадян Молдови, що "всі державні органи працюють на повну силу і не допустять таких провокацій".

Як повідомляла "ДС", раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров практично прямим текстом оголосив про плани РФ атакувати Молдову.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua