• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Україна працює над залученням США до врегулювання конфлікту на Донбасі, — Кулеба

Українські дипломати визначають оптимальні формати залучення американських партнерів до врегулювання збройного конфлікту та припинення російської агресії на сході України

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує "ДС".

Він зазначив, що однією з тем, які президент Володимир Зеленський обговорював у Вашингтоні, були Крим і Донбас, а також те, що США можуть додатково зробити, щоб допомогти Україні перемогти у цій війні. У цьому контексті він нагадав, що вже цієї осені буде відновлено діяльність Комісії стратегічного партнерства України та США, де будуть обговорюватися безпекові та економічні питання.

"Зараз час тихої дипломатії щодо визначення оптимальних форматів (залучення США до врегулювання збройного конфлікту на сході України), але абсолютно чітко пролунало запевнення президента Байдена в тому, що США будуть брати участь у зусиллях України та наших союзників з припинення російської агресії. Це стратегічна гарантія, якої достатньо для того, щоб рухатися вперед", — сказав Кулеба в програмі "Свобода слова" на ICTV.

Коментуючи відмову від ідеї призначення спецпредставника США з питань України, очільник МЗС зазначив, що "насправді всі опції залишаються відкритими".

Як писала "ДС", за словами Кулеби Україна на переговорах з американськими партнерами просуває ідею укладення угод про безвізовий режим та зону вільної торгівлі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua