• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна при Зеленському може відвернутися від НАТО, — Денисенко

Українська влада зараз педалює тему вступу в НАТО, але через деякий час може відвернутися від Альянсу, обгрунтувавши це тим, що Київ туди "ніхто не бере"

Вадим Денисенко
Вадим Денисенко / UIF
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю Діловій столиці розповів політолог, керівник Українського інституту майбутнього (UIF) Вадим Денисенко, передає "ДС".

За його словами, риторика нинішньої української влади, що стосується теми вступу в НАТО, є "окозамилюванням" і боротьбою за "електоральне болото".

"Тому що воно ("електоральне болото" — "ДС") не хоче мислити критично, вважає, що хтось прийде і буде за нас щось робити. Я дуже боюся цієї боротьби, тому що у нас вже був час в історії, коли (президент-утікач — "ДС") Віктор Янукович розповідав про шляхи до ЄС, а потім зробив заяву про те, що ЄС нам не дає грошей, тому ми в ЄС не йдемо. Так і тут — в силу того, що нинішня влада дуже любить короткі і швидкі рішення, я боюся, що нам через деякий час скажуть: дивіться, ми вже кілька місяців стукаємо, а нас в НАТО ніхто не бере, тому ми відвертаємося від НАТО. Це насправді є величезною загрозою для всього українського суспільства", — сказав Денисенко.

Нагадаємо, у вівторок, 6 квітня, президент України Володимир Зеленський в розмові з генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом заявив, що членство в НАТО могло б покласти край війні на Донбасі. При цьому він виступив за якнайшвидше надання українській стороні ПДЧ.

Як повідомляла "ДС", віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина розповіла, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) готує спеціальне рішення про заходи на шляху вступу України в НАТО, пов'язане з національною системою переходу на євроатлантичні стандарти.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua