• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

"Україна житиме. Слава Україні!": Шольц заявив про приналежність українців до європейської спільноти

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що в України є європейське майбутнє. Він підкреслив, що після війни наша країна житиме та завершив свою промову словами: "Слава Україні!" 

Олаф Шольц
Олаф Шольц
Реклама на dsnews.ua

Про це Шольц сказав на пресконференції 16 червня в Києві після зустрічі з лідерами України, Франції, Італії та Румунії, передає "ДС".

"Україна належить до європейської спільноти. І важливим рішенням на шляху до ЄС є статус кандидата. І ми говоритимемо про це у ЄС. Ви знаєте, що необхідно, щоб рішення про надання України статусу кандидатки на вступ до ЄС повинні ухвалити усі члени спільноти. На Раді Європи я однозначно виступатиму за надання Україні членства. На завершення я хочу сказати: шановні пані та панове, Україна житиме. Слава Україні", — завершив свою розмову Шольц. 

Нагадаємо, європейські лідери Франції, Італії та Німеччини прибули із спільним візитом до України перед самітом лідерів країн-членів ЄС наприкінці червня. У Києві до них приєднався і президент Румунії Клаус Йоганніс. 

Пізніше вони відвідали місто Ірпінь Київської області, яке зруйнували російські окупанти.

Як писала "ДС", Макрон під час пресконференції за результатами зустрічі з президентом Володимиром Зеленським заявив, що Франція, Італія, Німеччина та Румунія підтримують негайне надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua