• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

Поважаємо, цінуємо і любимо! "Слуга" Шевченко розшаркався перед Лукашенком (ФОТО, ВІДЕО)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає візит скандального нардепа Євгена Шевченка в Мінськ "добрим сигналом" і "хорошим початком співпраці справжніх патріотів"

Євген Шевченко і Олександр Лукашенко
Євген Шевченко і Олександр Лукашенко / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Лукашенка під час зустрічі з українським депутатом, передає "ДС".

"Приємно з вами зустрітися. Виявляється, є ще в Україні люди, які поважають Білорусь", — сказав Лукашенко, вітаючи Шевченка

"Не просто поважають, а люблять і цінують. Для мене дуже велика честь з вами познайомитися, я давно мріяв. Правда, щиро", — відповів член фракції "Слуга народу".

Під час зустрічі Лукашенко запевнив, що для нього важлива ця зустріч. "По-перше, це привід поговорити про білорусько-українські відносини. Ми, напевно, мало говоримо останнім часом взагалі на цю тему. А якщо говоримо, то не завжди позитивно. Знаю, що відбувається в моїй рідній Україні. Ви знаєте моє ставлення до України — не тільки як президента, а й моє особисте ставлення. Тому дуже важлива ця наша зустріч як такий добрий сигнал. Я сподіваюся, що це буде добрим сигналом, виходячи з того, що я знаю про вас і вашу позицію щодо українсько-білоруських відносин і взагалі щодо Білорусі ", — сказав самопроголошений президент.

Скриншот

Також він розраховує, що ця зустріч "стане хорошим початком співпраці справжніх патріотів України з Білоруссю".

"Ми ніколи нічого не приховували від українських наших друзів, приховувати не маємо наміру і надалі, тим більше від наших друзів. Може бути, я думав, що їхня (кількість) зменшилася, але навряд чи. Напевно, просто про них менше говорять і вони, може бути, менше говорять останнім часом. Але не думаю, що у нас там менше друзів", — додав Лукашенко.

На фото пресслужби Лукашенка видно, що Євген Шевченко в якості подарунка привіз картину з київським пейзажем.

Як писала "ДС", 20 квітня стало відомо, що скандальний народний депутат фракції "Слуга народу" Євген Шевченко зустрівся з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Від МЗС України і керівництва провладної фракції в українському парламенті вимагають пояснень щодо візиту Шевченка у Мінськ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua