• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У G7 вимагають від України швидше розібратися з управлінням "Нафтогазом"

Посли країн Великої сімки висловили стурбованість через відсутність рішення з питання роботи наглядової ради НАК "Нафтогаз України" після звільнення глави правління Андрія Коболєва

Логотип на странице послів G7
Логотип на странице послів G7 / ru.usembassy.gov
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві послів в Twitter, передає "ДС".

"Посли G7 повторюють свою стурбованість тим, що уряд України як головний акціонер "Нафтогазу" і наглядова рада компанії ще не досягли узгодженого рішення, яке дозволить нинішній раді виконувати свої обовʼязки самостійно", — йдеться в заяві.

"Ми закликаємо уряд швидко вирішити це питання таким чином, щоб відображати заявлену прихильність міжнародним стандартам корпоративного управління і продовжувати законодавство про управління державними підприємствами відповідно до цих стандартів", — додали посли.

Як повідомляла "ДС", 28 квітня Кабінет міністрів провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК "Нафтогаз України". Уряд також звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК. Причиною стали збитки компанії, які в 2020 році склали 19 млрд грн проти 2,6 млрд грн прибутку в 2019 році.

На посаду глави НАК "Нафтогаз" призначений Юрій Вітренко. Вітренко також розповів, що посаду глави компанії йому запропонували президент Володимир Зеленський та премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua