• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

В Ізраїлі жертвами ХАМАС стали 13 українців

Через атаки терористів угруповання ХАМАС на Ізраїль загинули 13 громадян України

https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося під час телефонної розмови першої леді України Олени Зеленської з першою леді Ізраїлю Міхаль Герцог, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу президента.

"Ми відчуваємо ваш біль, біль кожної родини в Ізраїлі. Українці в усіх куточках нашої держави висловлюють підтримку народу Ізраїлю, і я хочу донести це до вас. Наші військові записали відео на підтримку ізраїльського народу. Ці та багато інших проявів солідарності підтверджують, наскільки наші народи близькі і в радості, і в горі", – наголосила Зеленська.

Вона зазначила, що станом на 17 жовтня підтверджено загибель 13 громадян України (ідентифікація тіл триває, дані змінюються щодня), поранено хлопчика, мати якого загинула від рук терористів. Дитині надається медична та психологічна допомога. Евакуйовано 436 українських громадян.

Перша леді України наголосила, що тероризм не знає кордонів. Тому ще важливіше, щоб країни, які цьому протистоять, діяли разом. Україна послідовно виступає за мир на Близькому Сході для всіх народів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua