• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

У Криму окупанти задумали перетворити квартиру Зеленського на "музей боротьби з нацизмом" (ФОТО)

Російські загарбники вирішили створити у квартирі президента України Володимира Зеленського в окупованій Лівалії (Ялта) "музей боротьби з нацизмом"

Реклама на dsnews.ua

Про у Facebook повідомляє Представництво президента України в АР Крим, передає "ДС".

"В окупантів знову "порив" креативних та абсурдних ідей. У квартирі Президента України Володимира Зеленського в окупованому Криму вони вирішили створити музей боротьби з нацизмом", — повідомляє представництво.

Детектор Медіа уточнює, що в травні стало відомо, що окупаційна влада Криму вирішила "націоналізувати" квартиру в Ялті, що належить першій леді України Олені Зеленській. Тоді ж окупанти "відчужили" будівлю Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі, великі виноробні підприємства, банківські структури та інше майно. Про це оголосив окупаційний голова півострова Сергій Аксьонов.

Згідно з декларацією Зеленського, його дружина Олена купила в Ялті квартиру площею 130 квадратних метрів за 1,3 мільйона гривень у квітні 2013 року — до анексії півострова Росією. Квартира розташована в елітному житловому комплексі "Імператор" в Лівадії поблизу з Лівадійським палацом.

"Квартира в будинку "Імператор" вважається елітною. Там хороший вид з вікна, закрита територія, впливові сусіди: представники російської та української естради, політики, успішні підприємці", — повідомляли ялтинські агентства з продажу нерухомості, уточнює Українська правда.

Крім того, за інформацією представництва, російські інформаційні корпорації поступово починають скорочувати свою роботу в окупованому Криму. Зокрема, ТБ-приставка російської плафторми "Яндекс" відмовляється працювати в Криму та забороняє "перегляд за кордонами РФ". Крім того, канали "Матч-ТВ", власником яких є компанія "Газпром-Медіа", унеможливили оформлення підписки з Криму.

Тим часом, за даними представництва, окупаційна адміністрація Криму поширює пропагандистську газету "Крымская правда", на сторінках якої замовчують війну, щоб заспокоїти росіян. 

"Газету видають безкоштовно, але особливістю примірника є те, що в ньому стало менше згадувань про хід війни, натомість увага акцентована на побутових речах. Також окремо робиться наголос на тому, що український контрнаступ є неуспішним, щоб уникнути будь-яких невдоволень", — йдеться в повідомленні.

Також відкриті джерела повідомляють, що в Ялті в публічних місцях почали з’являтись плакати, які закликають повідомляти про побачений дрон через спеціальний додаток для телефону "Радар.нф" та сервіс "Держпослуги". В Севастополі також почали з'являтись сітілайти з закликом не публікувати в інтернеті все, що пов’язано з військовими кораблями, ППО, тренуваннями російських військовослужбовців, результатах ударів по військових об'єктах та інше. 

Крім того, за даними представництва, окупанти продовжують формувати штучну політику пам’яті, впроваджуючи фіктивні свята на території окупованого Криму. Зокрема, 14 травня вони придумали святкувати "день виборчої системи республіки Крим", 30 жовтня — "день професійних спілок", а в грудні — "день відкриття Багатофункціонального центру надання державних та муніципальних послуг".

Як писала "ДС", підконтрольний Кремлю "глава" окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов ще у березні мигулого року пропонував "націоналізувати" в РФ та на півострові майно, яке належить українським олігархам, політикам та державним діячам з патріотичною позицією.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua