• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В ОПУ відреагували на вимогу прибрати "Героям слава" з футболок збірної

Українська держава поважає принципи, якими керуються в своїй діяльності такі міжнародні спортивні організації, як Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА), і рішення, які вони повинні приймати без будь-якого політичного впливу або втручання

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в наданому УНІАН коментарі Офісу президента України з приводу гасла на формі збірної України з футболу, передає "ДС".

В ОП відзначають, що українські футболісти на полях Європи намагатимуться прославити свою країну.

«Тому гасло «Слава Україні!» на формі національної збірної є абсолютно правильним і не може викликати ніяких застережень. І коли кожен українець, який є справжнім патріотом своєї батьківщини, чує «Слава Україні!», то у нього вже на рівні підсвідомості з'являється гасло-відповідь «Героям Слава!». Ці словосполучення записані в душі кожного українця. Вони об'єднують нас, допомагають розвивати і захищати рідну Україну», — зазначили на Банковій.

Як повідомляла «ДС», національна збірна України виступатиме на Євро-2020 в новій формі, на якій, зокрема, зображені обриси України, включаючи окуповані Росією Крим і території на сході, контрольовані підтримуваними нею бойовиками. Також на футболці присутні гасла «Слава Україні!» і «Героям слава!».

Пізніше Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) зобов'язав збірну України прибрати патріотичний слоган "Героям слава" зі своєї екіпіровки на майбутньому Євро-2020.

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, відома своїми пропагандистськими і антиукраїнськими заявами, привітала рішення УЄФА з приводу форми нашої збірної.

За словами спецпредставника МЗС із питань санкцій політики Олексія Макєєва, українські дипломати допоможуть УАФ у переговорах із УЄФА про повернення напису "Героям слава" на футболки збірної.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua