• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В ОПУ відреагували на заяви "представників" ОРДЛО щодо "обіцянок" Єрмака

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав нонсенсом "робити ньюсмейкерами представників окупаційних структур"

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк / Фото Українська правда
Реклама на dsnews.ua

Про це Подоляк заявив у коментарі "Українській правді", передає "ДС".

"Прикро, що деякі українські медіа заради хайпу та маніпулятивної сенсаційності падають на такий рівень, на якому вони розглядають окупантів та їхні пропагандистські вкиди як достовірне джерело.

Андрій Єрмак та всі представники України виходять з того, що переговори щодо миру на Донбасі доцільно й справедливо вести з російською стороною. Саме російська сторона, а не будь-які маріонеткові утворення, є стороною тяжкого конфліктного діалогу.

Виходячи з цієї абсолютно чіткої та зрозумілої позиції, немає і не може бути юридично зобов'язуючих кроків України по відношенню до окупаційних структур в Донецьку та Луганську", — зазначив Подоляк.

Нагадаємо, раніше видання "Дзеркало тижня" повідомило, що у його розпорядженні є лист "представників" ОРДЛО М. Ніконорова та В. Дейнего до спецпредставника чинного голови ОБСЄ в Україні та ТКГ посла Мікко Кіннунена. У ньому стверджується, що глава Офісу президента Андрій Єрмак на зустрічі з радниками лідерів країн Нормандської четвірки в Парижі зобов'язався розглянути пропозицію "ДНР" та "ЛНР" щодо врегулювання на Донбасі. Більше того, вже готова фактично покрокова "дорожня карта" виконання Мінських угод.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua