• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

У Сухопутних військах назвали головні причини й далі тримати Бахмут

У боях за Бахмут Донецької області українська армія знищує сили противника, і навіть у разі відходу з міста не ворог не має прорватися на Слов'янськ та Краматорськ

Бахмут
Цією ділянкою фронту керує один із найдосвідченіших генералів, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів в інтерв'ю "РБК-Україна" речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, передає "ДС".

"Воїни на бахмутському напрямку виконують дуже важливу функцію — вони зараз знекровлюють ворога. Знищують кращі російські частини. З кожним таким боєм противник стає все менш боєздатним", — зазначив він.

Відповідаючи на питання, за яких умов українським військам доведеться відходити з Бахмуту, Череватий сказав, що тактичні відступи можливі в різних ситуаціях, насамперед — для збереження особового складу, покращення свого тактичного положення і більшої ефективності оборонної операції, вирівнювання лінії оборони.

"Важливо, щоб ворог не мав можливості системно прорвати нашу оборону, тому що тоді він обвалює тили та просто рухається у напрямку головного удару. Наприклад, у цьому випадку це Слов'янськ та Краматорськ", — пояснив речник.

Сергій Череватий додав, що цією ділянкою фронту керує один із найдосвідченіших генералів, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

"Він планував київську битву, харківську та лиманську операції. У нього дуже потужний штаб, і там зазвичай розглядаються різні варіанти дій противника і варіанти протидії їм", — зазначив речник.

Як писала "ДС", Захід стурбований небажанням України відмовлятися від продовження оборони Бахмута, натомість аналітики Інституту вивчення війни вважають таке рішення Києва правильним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua