• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

В Україні запропонували розширити перелік послуг, на які діти зможуть витратити "Вовину тисячу"

В Україні діти віком від 14 до 17 років, які зробили щеплення від COVID-19, зможуть витратити тисячу гривень за вакцинацію на проживання в гуртожитках навчальних закладів, книги, додаткове тестування на ЗНО тощо

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

З такою пропозицією на засіданні уряду виступив заступник міністра економіки Тарас Качка, передає "ДС".

Зокрема, він запропонував оформити протокольним дорученням розширення програми "є-Підтримка" на дітей віком 14-17 років. Мінекономіки разом з Мінцифри і МОН в 10-денний термін мають підготувати проєкт постанови з переліком того, на що можна буде витратити 1000 гривень.

"На придбання послуг у сфері освіти, харчування в закладах освіти, проживання в гуртожитках, проходження додаткових предметів ЗНО, купівлю книжок та періодичних видань, товарів спортивного призначення, шкільного приладдя та канцелярських виробів", — додав він.

Як повідомляла "ДС", 15 листопада президент Володимир Зеленський анонсував нову програму підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки, згідно з якою громадяни, щеплені від COVID-19 двома дозами вакцини, можуть отримати по тисячі гривень через програму "Дія".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua