• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Вакциновані депутати отримали спецперепустки для "полегшеного входу" в Раду

Вакциновані народні депутати отримали спеціальні перепустки для "полегшеного входу" до парламенту

Вакциновані депутати отримали спецперепустки для "полегшеного входу" в Раду;
Вакциновані депутати отримали спецперепустки для "полегшеного входу" в Раду;
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час Погоджувальної ради, передає "ДС" з посиланням на "УНІАН".

Коментуючи постанову ВР щодо нових правил допуску до парламенту та відповідне розпорядження спікера, Стефанчук нагадав, що ці правила єдині для всіх.

Він закликав керівників фракцій та груп, аби було забезпечено відповідну цим стандартам "поведінку народних депутатів".

"Буде декілька варіантів доступу до адміністративних будівель Верховної Ради України: це або факт вакцинації, або довідка про те, що особа перехворіла, або ПЛР-тест, або антигеновий тест. Для полегшення всіх питань, пов'язаних з доступом із завтрашнього дня, по всіх фракціях і групах були роздані відповідні перепустки для полегшеного входу. Це вже ті сертифікати, які були перевірені Апаратом, і відповідні народні депутати отримали можливість такого входження", — сказав голова ВР.

Спікер зауважив, що для депутатів, які ще не вакцинувалися, або й не збираються цього робити, було організовано можливість скласти експрестест — власним коштом.

Як писала "ДС", парламент Латвії підтримав заборону невакцинованим проти коронавірусу депутатам відвідувати засідання та брати участь у дискусіях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua