• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Від російської пропаганди нудно навіть Царьову: зрадник України розповів, чому не ходить до Скабєєвої та Ко

Колишній нардеп Олег Царьов, який підтримує Росію у війні проти України, розповів, чому не відвідує пропагандистське шоу на кремлівському телебаченні.

Олег Царьов
Олег Царьов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, Царьов висловився на своєму Telegram-каналі, повідомляє "ДС".

"Побачив новину, що рейтинги патріотичних шоу падають і не здивувався цьому. Люди втомлюються від війни. Війна затягується, а на цих шоу не відповідають на головні питання: коли і чим вона закінчиться", — написав він.

За словами колишнього депутата Верховної Ради, на такі шоу він не ходить.

"Приїхавши до Росії, зрозумів це не відразу. У 2014 я приїжджаю до Москви, у нас на Донбасі війна, немає електроенергії, немає їжі. Літні люди кінчають життя самогубством від того, що немає сил голодувати. Мене запрошують на одну з таких передач, вже не пам'ятаю, де я починаю говорити про ситуацію на Донбасі, а там сидить гальорка зі спеціально запрошених людей, і вона по команді то мукає, то сміється. Шоу", — написав Царьов.

Зрадник почав згадувати, як ходив по українських ток-шоу. Порівняно з російськими, пише Царьов, такі — "формат не той".

"В Україні теж, звичайно, були ток-шоу, але більше у формі політдебатів. В Україні на них ходили люди, які самі безпосередньо ухвалюють рішення та визначають політику. На ток-шоу ходила Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Арсен Аваков, Міхо Саакашвілі. Я називаю тільки тих акторів, яких знають у Росії. У нас же на ток-шоу ходять одні й ті самі люди, серед яких багато розумних, цікавих і гідних людей, не хочу нікого образити, але вони не мають жодного відношення до прийняття рішень, тоді як глядачі хочуть бачити на дебатах безпосередньо людей, які ухвалюють рішення, хочуть бачити, як вони сперечаються і доводять свою точку зору, хочуть бачити різні точки зору, представлені серйозними людьми", — сказав Царьов.

Він додав, що російські виступи на пропагандистських ток-шоу — "інше інформаційне середовище".

"Можна, звичайно, сподіватися, що виступи на ток-шоу формують громадську думку, яка впливає на тих, хто приймає рішення. Ну-ну. Мені ж здається, що вони в іншому середовищі, зокрема інформаційному", — підсумував зрадник України.

Нагадаємо, раніше пропагандист Кремля Володимир Соловйов обрушився на Царьова з образами та погрозами за критику російського військового керівництва.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua