• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Від Євросоюзу до УНР: в Кабміні назвали пріоритети у співпраці з Польщею

Реклама на dsnews.ua

Підтримка Польщею інтеграції України в Євросоюз і НАТО, співробітництво в питаннях безпеки і встановлення історичної правди є головними питаннями двосторонніх відносин

Про це заявила віцепремʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Я б відзначила три пріоритетні напрямки. По-перше, взаємодія щодо інтеграції України в ЄС та НАТО. Тут є безпосередня зацікавленість польської сторони, адже євроінтеграція – це передусім економічні можливості й торгівля. По-друге, безпекове співробітництво і безпека в Чорному морі… Тут наш євроатлантичний напрямок набуває дедалі більшої ваги, враховуючи нарощування військової присутності РФ, розширення незаконного контролю за окремими територіями Азовського і Чорного морів", — заявила Стефанишина.

Третім пріоритетом віцепремʼєр назвала "відновлення історичної справедливості та правди про роль України в історії Європи…", зокрема подій 100-річної давнини поблизу Варшави.

Як відомо, Стефанишина 14-15 серпня взяла участь в урочистих заходах у Варшаві з нагоди 100-річчя Варшавської битви. У ній Польське військо за підтримки воїнів УНР перемогло більшовиків.

    Реклама на dsnews.ua