• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Відставка Ткаченка: нардеп Княжицький перелічив недоліки у роботі Мінкульту

За керівництва Олександра Ткаченка Міністерство культури та інформаційної політики стало "не найгіршим", але низка завдань не виконана

Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат Микола Княжицький ("Європейська солідарність") в інтерв'ю "ДС".

На тлі заяви Ткаченка про відставку нардеп оцінив діяльність Мінкульту за останні півтора роки.

"З тими зауваженнями, які оголосив Ткаченко, заявляючи про свою відставку, я погоджуюсь. Але це не зменшує моїх претензій до його внеску і здобутків міністерства загалом, які полягають, зокрема, у відсутності програми державної підтримки української мови, як цього вимагає закон. Або у відсутності подальшого реформування міністерства, бо ми свого часу створили Інститут книги, Український культурний фонд, і цю роботу треба було продовжувати", — зазначив Княжицький.

Натомість, продовжив він, створюються "якісь інші органи державної влади, діяльність яких непомітна і взагалі незрозуміла".

"Але якщо порівнювати діяльність Мінкульту з іншими міністерствами сьогоднішньої влади, воно не є найгіршим", — зауважив нардеп.

Як писала "ДС", 11 листопада Олександр Ткаченко подав у відставку з посади міністра культури та інформаційної політики. Причинами стали зниження видатків на культуру в Держбюджеті-2022, а також ініціатива уряду щодо виведення Держагентства з питань кінематографу зі сфери контролю Мінкульту.

Перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення Ткаченка. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія висловив протилежну думку, а пізніше заявив, що міністр не йтиме у відставку, і його заява залишилася лише в медіапросторі.

Ткаченко сказав, що готовий залишитися на посаді, якщо уряд схвалить його концепцію реформ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua