• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Військові аташе України та Білорусі відвідають навчання, що відбуваються в обох країнах

Україна та Білорусь домовились про візити військових аташе на навчання "Заметіль — 2022" та "Союзна рішучість — 2022"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Управління преси та інформації Міністерства оборони України, передає "ДС".

Так, сьогодні відбулася телефонна розмова міністра оборони України Олексія Резнікова з міністром оборони Республіки Білорусь Віктором Хреніним.

Очільники оборонних відомств обговорили питання реалізації заходів щодо підвищення довіри і транспарентності під час проведення військових навчань поблизу державного кордону, а також щодо виключення можливих інцидентів та взаємного інформування про виникнення позаштатних ситуацій.

Міністр оборони України поінформував білоруського колегу про хід командно-штабних навчань "Заметіль — 2022", підкресливши їх оборонний характер.

"З метою зміцнення взаємної довіри домовлено про візит аташе з питань оборони Республіки Білорусь в Україні на заходи навчань "Заметіль — 2022", а також про візит аташе з питань оборони України у Республіці Білорусь на заходи білорусько-російських навчань "Союзна рішучість — 2022"", — повідомили у МОУ.

Міністри також домовились про продовження контактів з метою розвитку відносин в оборонній сфері в дусі добросусідства.

"Вдячний моєму колезі Віктору Хреніну за відверту розмову. Я неодноразово підкреслював, що стосунки між українським і білоруським народами є особливими. Наші почуття є дуже теплими. Будь-які загрози чи провокації з боку України стосовно Білорусі виключені, це просто неможливо. Віктор Геннадійович так само запевнив мене у відсутності ризиків і загроз для України з території Республіки Білорусь. Ми обговорили речі, які зараз на порядку денному і визначили алгоритм подальшої взаємодії. Сприймаю це як позитивний сигнал і перший крок до плідної співпраці" — сказав Резніков.

Як повідомляла "ДС", голова міноборони Білорусі Віктор Хренін у телефонній розмові з міністром оборони України Олексієм Резніковим заявив, що для України немає ризиків і загроз з білоруської сторони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua