• USD 28.4
  • EUR 32.2
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Візит президента Азербайджану до України: сторони підписали декларацію про поглиблення партнерства

Сьогодні, 14 січня, президенти України й Азербайджану Володимир Зеленський та Ільхам Алієв у Києві підписали декларацію про поглиблення стратегічного партнерства та низку інших двосторонніх документів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомлення Офісу президента України, передає "ДС".

"Ми підписали спільну декларацію президентів України й Азербайджану. Нею закріплено готовність надавати взаємну підтримку суверенітету й територіальної цілісності наших держав у міжнародно визнаних кордонах, спільну протидію гібридним загрозам, прагнення забезпечити мир і стабільність у Чорноморсько-Каспійському регіоні та за його межами", – сказав Зеленський.

Зеленський після підписання документа заявив, що обговорив з Алієвим можливість поглиблення двосторонньої співпраці в енергетиці, сільському господарстві, торгівлі. Відео транслювали у Facebook на сторінці Офісу президента.

"У нас багато планів, про які ми дуже детально говорили. Посилити продовольчу та енергетичну безпеку, збільшити обсяг товарообігу. Останній, до речі, не тільки не знизився, попри пандемію коронавірусу, а вперше за сім років сягнув рекордних показників – майже $1 млрд. Ми розуміємо, що це далеко не межа", – наголосив глава держави.

Президент України заявив, що сторони поставили перед собою амбітну мету – до 2024 року збільшити обсяг двосторонньої торгівлі удвічі. Також Зеленський додав, що Україна й Азербайджан планують збільшити розмір взаємних інвестицій.

Як повідомляла "ДС", у п'ятницю, 14 січня, до України з робочим візитом прибув президент Азербайджану Ільхам Алієв.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua