• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Волонтери Гончаренко центрів запустили безкоштовну гарячу лінію юридичної допомоги для військових

Всеукраїнська мережа Гончаренко центрів відкрила безкоштовну гарячу лінію для юридичної допомоги військовим.

Гончаренко центр
Гончаренко центр
Реклама на dsnews.ua

Фахівці консультують бійців по актуальних питаннях: від отримання фінансової допомоги та компенсацій до оскарження незаконних дій командування. Звернутися до юристів можна за телефоном або через месенджери: WhatsApp, Telegram, Viber, Signal, передає "ДС".

"Щодня до наших центрів звертаються десятки військових, яким необхідна юридична підтримка. Мені особисто пишуть сотні бійців із правовими питаннями. Ми всі розуміємо, що на плечах наших героїв зараз тримається безпека і свобода України. І дуже прикро, що вони мають боротися ще й в правовому полі, щоб добитися справедливості для себе та своїх родин. Тому ми з нашими волонтерами запустили цей всеукраїнський проєкт, щоб підтримати захисників та бути для них надійним тилом. У перший день роботи юридичної консультації до нас вже звернулись військові з найгарячіших точок фронту", — розповів засновник мережі Гончаренко центрів Олексій Гончаренко.

Гаряча лінія з надання безоплатної юридичної допомоги працює за номером телефону +380672042206. Також свої звернення можна надсилати на електронну пошту lawyergoncharenkoua@gmail.com. Звернутися за консультацією офлайн військові можуть безпосередньо до Гончаренко центрів у Кривому Розі та Одесі. В цих осередках вже понад 5 місяців юристи допомагають військовим та їхнім родичам. Наразі команда Гончаренко центрів вирішила масштабувати ініціативу на всю Україну та додати можливість отримати консультацію онлайн.

"Переважно ми допомагаємо з питань написання рапорту на проходження військово-лікарської комісії, лікування, переведення, звільнення з військової служби, також щодо виплати під час лікування після поранення, умов виплат додаткової винагороди (100 тисяч грн), захисту від безпідставних внесень відомостей про самовільне залишення військової частини. Ми приймаємо адвокатські запити щодо надання необхідних документів від військових частин: щодо полону, поранення, лікування військовослужбовців тощо. Але до нас можна звертатися і з нетиповими запитами, ми готові до нових викликів. Адже це велика честь працювати з нашими захисниками та допомагати їм", — зазначила адвокатка проєкту Катерина Кшижевська.

Як отримати безоплатну юридичну допомогу

Гаряча лінія з надання безоплатної юридичної допомоги для військових +380672042206. Також за цим номером можна звертатися у месенджерах WhatsApp, Telegram, Viber, Signal. Графік роботи з 9.00 до 18.00.

Контактна електронна пошта з надання безоплатної юридичної допомоги для військових lawyergoncharenkoua@gmail.com.

Для довідки: Гончаренко центри — це найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних відкритих освітньо-культурних та волонтерських просторів. Мережа була заснована Олексієм Гончаренком у 2021 році для надання сучасної, якісної та доступної освіти українцям у різних куточках країни. Зараз у понад 20 центрах викладають англійську дітям та дорослим, готують підлітків до іспитів, проводять курси з фінансової та медіаграмотності тощо. З лютого 2022 року мережа окрім освітньої програми переформатувалась також у волонтерські хаби, де допомагають переселенцям та військовим.

    Реклама на dsnews.ua