• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Волонтери "Української команди" привезли в Ізюм та інші звільнені райони Харківщині 40 тонн гумдопомоги, - Білоцерковець

Волонтерський штаб "Українська команда" привіз у деокуповані міста та села Харківської області 40 тонн гуманітарної допомоги

Волонтери
Волонтери
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook представник "Української команди" Дмитро Білоцерковець, передає "ДС".

"Виконали свій обов‘язок — привезли гуманітарну допомогу до звільненої Харківщини. Ця гуманітарна увага зараз дуже потрібна вільним громадам. Доставили 40 тонн гуманітарної допомоги — насамперед це готова їжа. Більшу частину вантажу передали українським військовим для рівномірного розподілу між деокупованими громадами, меншу розповсюдили власноруч серед мешканців Ізюму", — повідомив Білоцерковець.

Він зазначив, що Волонтерський штаб "Українська команда" вважає своїм обов’язком підтримувати постраждалі від рашистів регіони.

"Сьогодні кожен українець має думати про те, що він зміг зробити для деокупованих територій. Їх потрібно наповнювати життям, бо саме життя намагався їх позбавити кремль. Після деокупації Ізюм став містом-привидом. Немає світла, немає тепла, немає зв‘язку, але є сильний та незламний український дух. Те, що відбувалось в цьому місті, має вивчатись вільним світом як приклад рашизму та геноциду вільних людей за право мати вибір", — наголосив Білоцерковець.

    Реклама на dsnews.ua