• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Візьміть нас у ЄС, тоді будемо вирішувати проблеми Німеччини спільно, - Кулеба про розміщення мігрантів в Україні

Німецький депутат Нільс Шмід і його колеги мають зосередитися на допомозі Україні стати членом ЄС, що буде найкращим способом залучення нашої країни до вирішення проблеми мігрантів на кордоні з Білоруссю

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба;
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба;
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив в етері телеканалу "1+1", передає "ДС".

Міністр зазначив, що на офіційному рівні жодних пропозицій, подібних до озвученої німецьким депутатом Нільcом Шмідом, не лунало.

"Взагалі найкращий спосіб максимально залучити Україну до будь-чого – це взяти нас у ЄС. От коли ми будемо членами Європейського Союзу, тоді ми будемо стовідсотково координувати свої зусилля і спільно нести тягар будь-якої проблеми або радість будь-якого успіху з тією ж Німеччиною", — сказав Кулеба.

У цьому контексті він закликав німецького депутата Шміда та його колег зосередитися на досягненні "цілком зрозумілої і простої мети" – членства України в ЄС.

"Тоді будемо обмінюватися думками. А поки що ніяких порад нам давати не треба", — підсумував головний український дипломат.

Нагадаємо, експерт із зовнішньополітичних питань фракції соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільc Шмід запропонував відправляти в Україну мігрантів, які пробираються в ЄС через Білорусь, щоб вони отримували в Україні тимчасовий притулок.

Пізніше Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував пропозицію Шміда. Він запропонував німецьким депутатам взяти собі по 2-3 нелегальних мігранти замість того, щоб відправляти їх в Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua