• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Ви не вірили нам і наполягали на важливості діалогу з Путіним", - Кулеба звернувся до Німеччини

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернувся до Німеччинини із закликом запровадити жорсткіші санкції проти Росії.

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це політик написав у статті для німецького видання Die Welt, передає "ДС".

"Україна потребує допомоги. Дайте більше зброї, щоб ми могли себе захищати. Допоможіть нам захистити наше небо, сприяйте наданню нам бойових літаків, надайте більше серйозної протитанкової, протиповітряної, протиракетної зброї," — зазначив Кулеба.

Голова української дипломатії дав кілька порад уряду Німеччини з приводу санкцій, які можна накласти на Росію.

"Запровадьте ще жорсткіші санкції проти Росії, включно з відмовою від російських енергоносіїв, відключенням "Сбербанку" від SWIFT, заморозкою кореспондентських рахунків російських банків та компаній, забороною входу російських кораблів до європейських портів", — написав політик.

Дмитро Кулеба також нагадав про згубну для України політику Німеччини до початку російської агресії. 

"Ми просили дати зброю, і у відповідь чули розповіді про "історичну відповідальність", яка чомусь розповсюджувалася на росіян, але не на українців. Ми просили не будувати "Північний потік-2". Але ви казали, що це суто "комерційний" проєкт", – написав він.

Кулеба нагадав, що Україна багато разів попереджала світову спільноту про загрозу, яку становить влада РФ.

"Ми застерігали, що Путін – це зло такого масштабу, якого світ не бачив 80 років. Ми просили не повторювати помилок минулого і зупинити його до катастрофи. Ви не вірили нам і наполягали на важливості діалогу з Путіним", — нагадав Кулеба.

За словами Дмитра Кулеби, Україна потребує постійного публічного тиску на Росію щоб припинити воєнні злочини та дозволити гуманітарні коридори для порятунку цивільного населення.

"Я прошу вас. Відкрийте очі. Безперечно, Гітлер був унікальним злом. Але таких масштабів ненависті, руйнування та горя, які вже зараз завдає нам Путін, Україна і Європа не бачили з 1940-х років.

Ви як ніхто інші маєте знати, що в такій ситуації кожна година затримки та сумнівів варта життів та ще більшої катастрофи", – застеріг він.

Як писала "ДС", міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що на столі вже лежить рішення про припинення бойових дій і виведення збройних сил РФ з України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua