• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вибори на 87 окрузі: вже на шести дільницях фіксують розбіжності в голосах

На окрузі №87 в Івано-Франківській області вже на шести виборчих дільницях зафіксували порушення голосування

Поліція на виборчій дільниці
Поліція на виборчій дільниці
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні ГМ "Опора", передає "ДС".

"Вже шоста дільниця має розбіжності у голосах. ОВК нарахувала на дільниці № 261029 за Олександра Шевченка 299 голосів, в той час як на упаковці вказано 402 голоси. Один бюлетень у пачці виявився з позначкою за іншого Олександра Шевченка (1974 року народження)", — сказано в повідомленні.

В "Опорі" додали, що перед початком підрахунку голова ДВК заявила – пакування пошкоджене, є порожній простір у пакетах з бюлетенями за Олександра Шевченка. Також вона констатувала, що члени ДВК не ставили підписи на пакувальному скотчі. Тому на думку членів ДВК, пакет відкривався.

На місце викликали поліцію.

Окрім того, на дільниці № 260515 члени ДВК одразу заявили про невідповідність пакування та висловили сумніви щодо наявності усіх бюлетенів.

Вже шоста дільниця має розбіжності у голосах. ОВК нарахувала на дільниці № 261029 за Олександра Шевченка 299 голосів ,...

Posted by Громадянська мережа ОПОРА on Saturday, April 3, 2021

Нагадаємо, у ніч на 2 квітня в окрузі №87 вибори визнали недійсними на дільниці №26103, де перемагав Шевченко. Причина — проблема з заявами і голосуванням на дому, а також зникнення 100 бюлетенів за Олександра Шевченко ("За майбутнє").

2 квітня також визнали недійсними вибори на дільниці в місті Яремче. Причина — відсутність печаток на контрольних талонах, які кидають в урну.

Сьогодні, 3 квітня, на третій виборчій дільниці округу №87 результати голосування визнали недійсними: при перерахунку голосів втратили 46 бюлетенів.

Згодом стало відомо, що вибори визнали недійсними і на четвертій виборчій дільниці округу №87 в Івано-Франківській області.

За підсумками обробки 92,3% бюлетенів в окрузі, перше місце займає кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк (31,3%). На другому — Олександр Шевченко ("За майбутнє") з 29,8%, на третьому — Руслан Кошулинський ("Свобода") з 28,8%.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua