• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Гармаш дав прогноз за підсумками прийдешнього засідання ТКГ

Член української делегації в ТКГ, журналіст Сергій Гармаш прогнозує, що сьогоднішнє засідання групи не дасть ніяких результатів, і Росія не погодиться на перемир'я

Сергій Гармаш
Сергій Гармаш
Реклама на dsnews.ua

Таку думку він висловив у своєму Facebook, передає "ДС".

"Багато хто чекає від сьогоднішньої ТКГ вирішення питання про відновлення режиму тиші, зниження ескалації на фронті. З огляду на, що вчора таки відбулася розмова Байдена з Путіним і з'явилася домовленість про зустріч двох президентів (що і було для Москви однією з головних цілей ескалації), я думаю, що сьогодні РФ знову включить "я не така, я чекаю трамвая" і не піде на перемир'я", — написав Гармаш.

"Ми знову почуємо "рекомендації" про необхідність діалогу на цю тему з Донецьком і Луганськом. Тому що якщо буде мир, то Путіну не буде з чим буде їхати на переговори з Байденом. Перед переговорами йому потрібно показувати, вибачте на слові, потужну потенцію свого технологічно відсталого, але все ще грізного військового інструменту", — додав він.

При цьому журналіст припустив, що "ситуація загостриться і в інших регіонах, де, так само як і на Донбасі, Росії теж "немає".

Многие ждут от сегодняшней ТКГ решения вопроса о возобновлении режима тишины, снижения эскалации на фронте. Учитывая,...

Posted by Sergiy Garmash on Wednesday, April 14, 2021
Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua