• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Єрмак вважає відведення російських військ перемогою Зеленського

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував заяву Росії про відведення військ від кордонів з Україною

Реклама на dsnews.ua

Відповідну заяву він озвучив в ефірі ток-шоу "Право на владу", інформує "ДС".

"Ми всі побачили, яку безпрецедентну підтримку має сьогодні Україна. І я абсолютно впевнений, що та новина, про яку ви сказали (відведення російських військ з кордонів України, – прим. "ДС"), є результатом роботи президента, його команди і, безумовно, підтримки наших партнерів, з якими ми сьогодні говоримо одним голосом з Росією. Я вважаю, що результати і факти говорять набагато краще за безпідставну критику. Ми вже чули її і щодо відеоконференції, про яку так багато говорили, під час якої президент Франції сидів біля президента України, і розмовляли з канцлером Німеччини", — сказав Єрмак.

Як повідомляла "ДС", міністр оборони Росії Сергій Шойгу прийняв рішення завершити "заходи з перевірки в Південному та Західному військових округах".

Нагадаємо, 22 квітня Шойгу прилетів до анексованого Криму на активну фазу навчань, в якій беруть участь понад 10 тис. військових, залучено 1,2 тис. одиниць озброєння і військової техніки, в тому числі понад 40 бойових кораблів і 20 судів забезпечення Чорноморського флоту і Каспійської флотилії.

Президент Володимир Зеленський заявив, що рішення влади Росії відвести війська від нашого державного кордону сприяє зниженню напруженості на Донбасі, проте Україна залишається напоготові. В НАТО вважають рішення Росії відвести війська від кордону з Україною важливим, але "сильно запізнілим"

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua