• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"ЄС" вимагає від Зеленського виселитися з держдачі та жити "як Голобородько"

"Європейська Солідарність" вимагає від Володимира Зеленського негайно "виселитися з державної резиденції на 4 тисячі квадратних метрів, жити як Голобородько, а дачу в Конча-Заспі, як він колись і обіцяв, передати дітям – тільки не своїм"

"ЄС"
"ЄС"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на офіційному сайті політсили, передає "ДС".

"Треба мати великі проблеми із совістю, щоб будучи мільйонером і володарем цілої низки нерухомості в Україні та за кордоном, доїти державний бюджет для того, щоб забезпечити собі люксове проживання у державній резиденції. Яка до того ж ще минулого року під переїзд Зеленського була відремонтована коштами державного бюджету.

Так, родина Зеленських напряму чи через офшорні компанії володіє будинком в Італії площею 413 квадратних метрів, який зареєстровано на його з дружиною італійську фірму San Tommaso S.R.L. Також є сім квартир, одна з яких – у Лондоні. А ще є квартира в Ялті, перереєстрована згідно законодавства країни-окупанта", — сказано в заяві "ЄС".

В партії зазначили, що квартира Зеленського на Грушевського, 9 знаходиться в пішій досяжності від Офісу президента.

"Не потрібен навіть велосипед – а тим паче кортежі, які щоденно перешкоджають киянам пересуватися по місту", — констатують у Порошенка.

Тому «Європейська Солідарність» підтримує наміри РНБО розібратися, хто й на яких підставах – законно чи незаконно, морально чи аморально – проживає в Конча-Заспі.

"Принагідно нагадуємо відоме китайське прислів’я: перш ніж кидатися камінням, перевір, чи не скляний у тебе дах.

До слова, Петро Порошенко – єдиний президент України, який не жив на державній дачі", — резюмували в "ЄС".

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський доручив провести повний аудит земель і державних резиденцій в Конча-Заспі і Пущі-Водиці і встановити повний перелік осіб, які там проживають.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua