• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Євросоюз може домовитися з Кремлем: Кулеба назвав наслідки

Європейський Союз може відмовитись від підтримки України та укласти угоду з Росією, але це лише посилить тиск на ЄС з боку Кремля

Пресслужба МЗС
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

Зокрема, він прокоментував втому Європи від війни в Україні та те, що в деяких країнах пропонують відмовитись від надання допомоги в обмін на дешевий російський газ.

"Я не думаю, що є вибір між обігрівом будинків і озброєнням України. Я категорично проти, щоб хтось робив би вибір. Це два різних процеси, але я не можу нав'язувати думку європейцям. Якщо вони вирішать укласти угоду з Путіним, вони вільні в цьому. Але правда в тому, що вони не досягнуть успіху, тому що Путін зрозуміє це як прояв слабкості і лише збільшить тиск", — зазначив Кулеба.

За його словами, за такої моделі європейці спочатку підуть на поступки Путіна, а потім він зруйнує їхній спосіб життя, захопивши нові території.

Як повідомляла "ДС", раніше Дмитро Кулеба закликав створити Спеціальний трибунал для залучення вищого військового та політичного керівництва Росії до відповідальності за скоєні в Україні злочини.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua