• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З "Голосу" вигнали сімох нардепів

З'їзд політичної партії "Голос" підтримав виключення з лав політсили сімох народних депутатів — членів партійної фракції

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила лідер партії Кіра Рудик на брифінгу за підсумками зʼїзду, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"З'їзд прийняв рішення про виключення семи колег по фракції "Голос" з партії "Голос". Це Устінова (Олександра Устінова — ред.), Стефанишина (Ольга Стефанишина — ред.), Лозинський (Роман Лозинський — ред.), Юрчишин (Ярослав Юрчишин — ред.), Цабаль (Володимир Цабаль — ред.), Клименко (Юлія Клименко — ред.) і Бобровська (Соломія Бобровська — ред.)", — сказала вона.

Крім цього, Рудик повідомила, що 86% делегатів зʼїзду висловили їй довіру як голові партії. Також, за її словами, була висловлена довіра і підтверджені повноваження членів політради "Голосу" Ярослава Железняка (голова фракції "Голос" у Верховній Раді), Інни Совсун (народний депутат), Андрія Осадчука (народний депутат), Григорія Маленка (голова фракції "Голос" в Київраді, депутат).

Одночасно з політради були відкликані Віктор Євпак і Ростислав Добош. Зате в політраду "Голосу" увійшли голови Рівненської та Харківської обласних осередків партії Роман Денисюк та Олексій Бабешко.

Крім того, за результатами зʼїзду, затверджена нова редакція статуту партії, яка конкретизує ідеологічні засади і цілі роботи політсили.

Нагадаємо, 16 червня 2021 року 10 депутатів фракції "Голос", тобто половина всього її складу, оголосили про створення обʼєднання "Справедливість". Нардепи звинуватили керівників партії і фракції Кіру Рудик і Ярослава Железняка в тому, що вони "використовують політсилу для самопіару" і "підіграють владі".

Частина нардепів написала заяву про вихід з партії. Ольга Стефанишина написала заяву на клаптику туалетного паперу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua