• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Розкол в "Голосі": "туалетна" заява Стефанишиної та свято для Рудик (ФОТО)

Народна депутатка Ольга Стефанишина написала заяву про вихід з партії "Голос" на туалетному папірці

Реклама на dsnews.ua

Заява написана на імʼя голови політичної партії "Голос" Кіри Рудик, інформує "ДС".

"Більшість визначних угод укладаються на серветках, а така — хіба на туалетному папері. Прошу виключити мене з членів політичної партії Голос". Більшість народних депутатів не братимуть участі у зʼїзді партії "Голос", який відбудеться сьогодні, та залишають партію", — прокоментувала вона у Facebook й оприлюднила відповідне фото.

Стефанишина також розмістила спільну заяву, в якій пояснюються причини невдоволення діями голови партії Кіри Рудик. Раніше цю ж заяву оприлюднили Олександра Устінова, Соломія Бобровська, Юлія Клименко та інші.

Сама Рудик доволі своєрідно відреагувала на ситуацію. У себе в Facebook вона написала: "З'їзд партії "Голос" – це завжди свято". Також вона оприлюднила спільне фото з Григорієм Маленком — головою фракції "Голос" у Київраді.

Нагадаємо, 16 червня 2021 року 10 депутатів фракції "Голос", тобто половина усього її складу, оголосили про створення обʼєднання "Справедливість". Нардепи звинуватили керівників партії та фракції Кіру Рудик та Ярослава Железняка в тому, що вони "використовують політсилу для самопіару" та "підігрують владі".

Конфлікт всередині політичної партії загострила ситуація, яка виникла напередодні. На пленарному засіданні 15 червня до порядку денного було внесено законопроєкти №№ 5554 і 5554-1 про скасування обовʼязкової української мови на телебаченні. Це стало можливим завдяки голосуванню деяких представників фракції "Голос".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua