• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

З небезпечних регіонів України вже евакуювали понад 80 тис. людей

Під час обов’язкової евакуації з Донеччини та евакуації з інших напрямків вдалося вивезти у безпечні регіони близько 82 тисяч українців

Евакуація
Українців евакуюють з небезпечних регіоныв / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерств з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

"Під час обов’язкової евакуації з Донеччини та евакуації з інших напрямків вдалося вивезти у безпечні регіони близько 82 тисяч українців: передусім, жінок, дітей, людей похилого віку", — зазначили у міністерстві.

Як зазначається, волонтери – найперша ланка евакуації. В кожному конкретному регіоні чи населеному пункті вони готують списки людей, які готові виїхати, допомагають маломобільним громадянам, збирають та доставляють евакуйованих з найнебезпечніших місць до місця загального збору.

"Загалом понад 20 таких організацій беруть участь у проведенні евакуації з усіх напрямків, де є небезпека для мирного населення: з ТОТ Луганщини та Донецької області, з особливо небезпечних територій Херсонщини, Запоріжжя, Миколаївщини, Харківщини, Донеччини", — зазначили у Мінреінтеграції.

Як писала "ДС", Європейський Союз відкриє у польському Жешуві медичний хаб для українців, яких евакуюють на лікування до Європи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua