• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Загарбники перенесли "референдум" на окупованій Луганщині через хорошу роботу партизанів, — Гайдай

Російські окупанти перенесли дату проведення псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганської області через відмінну роботу партизанів

https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Facebook, передає "ДС".

Гайдай повідомляє, що попри всі потуги окупантів в короткостроковій перспективі провести "вибори без вибору" на Луганщині, найближчим часом цього "феєричного беззаконня" не відбудеться.

"Причина — відмінна робота українських партизанів. Останнім часом значно активізувалось українське підпілля, завдяки якому ЗСУ влучно знищують російські склади та бази орків. Через це в окупантів навіть немає варіантів, де зберігати бюлетені, щоб вони не перетворились на попіл", – наголосив Гайдай.

Він додав, що крім цього, тимчасово окуповані території всіяні проукраїнськими листівками з "привітами". Окупанти живуть в жаху, що скоро за ними прийдуть.

В "адміністрації" глави так званої "ЛНР" проходять постійні наради за участі росіян, які істерично вимагають від своїх поплічників навести лад в "республіці". Однак, всі пошукові заходи псевдоправоохоронців із виявлення сміливців, які під носом орків нагадують про те, що Луганщина — це Україна і проти окупації, не увінчалися успіхом, вказує Гайдай.

"Тому, окупаційна влада вимушена відтермінувати проведення "референдуму" на невизначений строк через нестабільну безпекову ситуацію. Ми вдячні нашим співвітчизникам, які продовжують боротьбу проти рашистів в окупації та всіма силами чинять опір російським фашистам!" – наголосив Гайдай.

Нагадаємо, російські окупанти в Луганській та Херсонській областях розгорнули підготовку до псевдореферендуму за приєднання до Росії – почали роздавати пенсіонерам гроші та агітують молодь вступати до захоплених вишів.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов зазначає, що проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях можливе лише як фейк.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua