• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Заступником Єрмака може стати екскерівник "Запоріжсталі": політолог Фесенко назвав причини та наслідки призначення

Якщо колишній генеральний директор "Запоріжсталі" Ростислав Шурма стане заступником голови Офісу президента, з цієї посади він може перейти у крісло прем'єр-міністра

Ростислава Шурму можуть призначити заступником голови ОПУ
Ростислава Шурму можуть призначити заступником голови ОПУ
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів політолог Володимир Фесенко в інтерв'ю "ДС", коментуючи інформацію про те, що Ростислава Шурму можуть призначити заступника голови ОПУ замість Юлії Свириденко, яка стала віцепрем'єром — міністром економіки.

За словами Фесенка, Шурма, який раніше був гендиректором "Запоріжсталі", отримав репутацію обдарованого управлінця.

"Його запросили до співпраці, можливо, з двох причин. По-перше, є ризик енергетичної кризи, і владі потрібен сильний антикризовий менеджер, який би страхував уряд від кризових ситуацій. По-друге, це людина, яка добре знає, як працює бізнес-імперія Ахметова, і яка може їй протистояти, бо війна Ахметова із Зеленським уже почалася", — зазначив політолог.

Фесенко також припустив, що якщо Шурма добре себе проявить, то може стати реальним кандидатом на посаду прем'єр-міністра.

"Але поки я не поспішав би з висновками. У нас було стільки претендентів на роль прем'єра, і одного з них якраз тільки звільнили днями. Але якщо країні вдасться уникнути серйозної енергетичної кризи, і Шурма цьому допоможе, його ставки різко зростуть", — сказав експерт.

Як писала "ДС", 4 листопада Верховна Рада призначила Юлію Свириденко віцепрем'єр-міністром України – міністром економіки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua