• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Засідання РНБО може відбутися в четвер, — ЗМІ

Засідання Ради національної безпеки і оборони планують провести 15 квітня

Засідання РНБО
Засідання РНБО
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили джерела УП, передає "ДС".

За їхніми даними, план засідання поки ще формується.

Разом із тим на засіданні Кабінету міністрів 14 квітня затвердили і передадуть на розгляд РНБО стратегію розвитку Оборонно-промислового комплексу.

Як уточнює прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram, документ містить основні пріоритети та вектори розвитку ОПК з урахуванням усіх актуальних загроз.

Серед акцентів стратегії: впровадження стандартів НАТО, корпоратизація підприємств ОПК, імпортозаміщення критичних матеріалів, підтримка інновацій через стимулюючі економічні та фінансові механізми.

"Ми хочемо, щоб наш ОПК став більш інноваційним і відкритим і одночасно менш забюрократизованим. Документ підтримано нашими міжнародними партнерами і пройшов не один раунд обговорень з кращими експертами. Затвердження такої стратегії — це дуже важливий сигнал того, що Україна готова давати відсіч агресору і буде забезпечувати наших військових сучасною військовою продукцією українського виробництва", — написав Шмигаль.

Відзначимо, що в п'ятницю засідання РНБО бути не може через візит президента Зеленського до Франції.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що головним ініціатором засідань РНБО з майже щотижневим введенням санкцій є секретар Ради Олексій Данілов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua