• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ЗМІ назвали ім'я головного ініціатора щотижневих санкцій РНБО

Головним ініціатором засідань РНБО з майже щотижневим введенням санкцій є секретар Ради Олексій Данілов

Олексій Данилов
Олексій Данилов
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі видання РБК-Україна, передає "ДС".

У пресслужбі Офісу президента виданню повідомили, що рішення про застосування персональних санкцій приймалися відповідно до закону України "Про санкції" на основі пропозицій від Служби безпеки України.

У той же час кілька співрозмовників видання стверджують, що головним ініціатором санкцій є секретар РНБО Олексій Данілов. Його аналітики займаються збором необхідних матеріалів і готують черговий список санкцій, повідомляють джерела.

Таким чином Данілов хоче посилити свою політичну вагу, вважають співрозмовники видання. Вони також визнають, що нерідко від РНБО надходять юридично "сирі" рішення, які ОП доводиться допрацьовувати.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський після засідання РНБО минулої п'ятниці оголосив про введення санкцій проти топ-10 українських контрабандистів. Разом з тим, за даними РНБО, в списку санкцій виявилися 79 юридичних осіб.

Крім того, від виконання своїх посадових обов'язків були відсторонені понад 100 співробітників Держмитслужби. Серед них 17 керівників митниць і митних постів.

За даними ЗМІ, в засідання РНБО знову відбудеться в п'ятницю, 9 квітня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua