• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Затриманий кат з "Ізоляції" міг раніше працювати з СБУ, — журналіст

Журналіст Станіслав Асєєв, колишній в'язень бойовиків у катівні "Ізоляція", повідомив, що, на його думку, один із головних катів в’язниці, якого нещодавно спіймала СБУ, міг працювати з українськими спецслужбами

Реклама на dsnews.ua

Про це Асєєв заявив в ефірі "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Буквально три тижні тому я отримав абсолютно достовірні дані, які шукав півтора року, що він перебуває у Києві, і що у 2019 році він перетнув російсько-український кордон.

Наступного дня Христо мене пов'язав із людиною, яка мала відношення до спецоперації з "Палича" у 2019 році, це колишній співробітник, він зараз не є співробітником спецслужб, який підтвердив, що з ним (Куликовським – ред.) певний час працювали", — сказав Асєєв..

На запитання ведучого "ви маєте на увазі, що його використовували як агента?", Асеєв відповів "найімовірніше, найімовірніше, сто відсотків – так". Він уточнив, що спецслужби України працювали з Куликовським "якийсь час".

Асєєв додав, що журналісти зараз дуже обережні в оцінках, оскільки чекають на позицію СБУ.

Нагадаємо, раніше журналісти-розслідувачі встановили, що кураторами катів із в'язниці окупантів у Донецьку "Ізоляція" є співробітники Федеральної служби безпеки Росії.

Журналіст Юрій Бутусов розповів, що затриманий у Києві кат із донецької в'язниці "Ізоляція" Денис Куликовський прибув до Києва у квітні 2019 року в результаті оперативної гри українських спецслужб: його мали намір використати для розробки групи керівників російських спецслужб і терористів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua