• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Зеленський і Санду в Батумі домовилися прискорити будівництво мосту через Дністер

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з президенткою Молдови Майєю Санду в Грузії обговорив будівництво прикордонного переходу через Дністер

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила пресслужба Офісу президента України, інформує "ДС".

"Особлива увага приділялася також проблематиці розвитку транспортно-транзитного потенціалу України та Республіки Молдова. Сторони погодилися щодо необхідності прискорення реалізації флагманського проєкту в цій сфері — будівництва прикордонного мостового переходу через річку Дністер у районі населених пунктів Ямпіль та Косеуць", — йдеться у повідомленні.

Крім цього Зеленський і Санду обговорили першочергові кроки з активізації торговельно-економічної співпраці, визначивши ключовими напрямами економічної взаємодії двох держав співробітництво у сфері енергетики та реалізацію спільних інфраструктурних проєктів.

Зеленський також підтвердив своє запрошення молдовській колезі взяти участь в установчому саміті "Кримської платформи", а також в урочистих заходах з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України.

Нагадаємо, у січні Банкова повідомляла, що Україна профінансує будівництво мосту через Дністер, який має стати частиною нової магістралі між Києвом та Кишиневом.

Як писала "ДС", президенти України, Грузії і Молдови Володимир Зеленський, Саломе Зурабішвілі та Майя Санду узгодили декларацію за підсумками саміту "Асоційованого тріо", який відбувся в грузинському Батумі

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua