• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Зеленський назвав кількість ракет, випущених Росією, та показав відео удару по Кременчуку

Станом на сьогоднішній вечір Росія випустила по території України 2811 ракет

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, повідомляє "ДС".

"Станом на цей вечір загальна кількість російських ракет, які вдарили по наших містах, – уже 2811. Ми маємо всі докази того, що роблять російські військові проти наших людей", — сказав він.

Президент також продемонстрував відео влучення ракети до Торгового центру "Амстор" у Кременчуці.

"Російська ракета цілеспрямовано вдарила саме по цьому обʼєкту. Вони хотіли вбити якнайбільше людей у мирному місті, у звичайному торговельному центрі. За цей акт державного тероризму, як і за всі інші, Росія буде відповідати. На полі бою в Україні, посиленням санкцій і обовʼязково – в трибуналі", — додав він.

Нагадаємо, 27 червня ракети російських окупантів вдарили по ТРЦ у Кременчуці Полтавської області. Спалахнула пожежа. За свідченнями очевидців, внаслідок удару багато відвідувачів ТРЦ було вбито та поранено. Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом обстрілу.

У Міністерстві оборони Росії спробували виправдати ракетний удар по "Амстору" у Кременчуці Полтавської області. Там ракетний удар назвали атакою по "складах з боєприпасами", які нібито перебували неподалік "ТРЦ, що не функціонує".

Заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко заявив, що в результаті ракетного обстрілу загинули понад 20 людей.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua