• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Зеленський не зможе ініціювати референдум, - Корнієнко про зміну форми правління в Україні

Голова партії "Слуга народу", перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко розповів, чи є у Зеленського намір змінити форму правління в Україні

Перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко;
Перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко;
Реклама на dsnews.ua

Про це політик розповів в інтерв'ю "Суспільному", передає "ДС".

"Ми виконали свою обіцянку передвиборчу, прийняли закон "Про референдум". Минулий закон Конституційний суд визнав неконституційним. Ми прийняли новий, який повністю був проговорений з усіма, і жодних питань до якості цього закону виникати не може. Відповідно до цього закону далі можна запитувати в народу ті чи інші питання, але не забувати про те, що питання мають пройти на референдумі, сенс — це половина виборців, в Україні — це дуже не мало, мають прийти на референдум і він має відбутись", – зауважив політик.

На його думку, зміна форми правління турбує людей. Також у політика запитали, чи турбує це питання Зеленського.

"Я не обговорював з президентом, чи його турбує це питання. Я думаю, якщо ініціатива в президента є, я не впевнений, що він може в цей розділ Конституції ініціювати референдуми," — відповів Корнієнко.

Як повідомляла "ДС", раніше секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов виступив за тверду президентську республіку в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua