• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Зеленський підтвердив, що українських фахівців допустять до розслідування падіння ракети у Польщі

Українські фахівці братимуть участь у розслідуванні обставин падіння ракет у Польщі

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це президент України Володимир Зеленський сказав на конференції Bloomberg New Economy Forum, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Учора ми отримали підтвердження, що наші фахівці братимуть участь у розслідуванні. Доки розслідування не завершиться, ми не можемо сказати точно, які ракети чи їхні частини впали на території Польщі. Але ми бачили картинки діаметра вирви. Це не могли бути тільки залишки протиракетних систем", — сказав Зеленський.

"Усі мають зрозуміти, що майже 100 ракет було випущено цього дня. Я вдячний світу за підтримку України із системами ППО. Це не перший випадок, коли частини російської ракети падають на територію іншої країни", — додав президент.

Він підкреслив, що "не знає точно", що трапилося цього разу на 100%. 

"Світ також не знає на 100%. Я впевнений, що це була російська ракета. Ми вдячні, що нас не звинувачують, тому що ми боремося із російськими ракетами на нашій території", — зазначив Зеленський.

Как писала "ДС", ранее сегодня советник президента Польши по внешней политике Якуб Кумоч заявил, что Украина может получить доступ к месту взрыва на юго-востоке Польши только с согласия польской и американской стороны.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua