• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Зеленський прилетів у Сінгапур: головна мета - безпека України

Президент України Володимир Зеленський прилетів до Сінгапура для участі в конференції "Діалог Шангрі-Ла". Крім того, тут він проведе низку зустрічей

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на допис президента України Володимира Зеленського в Telegram.

"Прибув до Сінгапура для участі в конференції "Діалог Шангрі-Ла" — ключовому майданчику для безпекових тем в Азійсько-Тихоокеанському регіоні", — написав очільник держави.

За словами президента, глобальна безпека неможлива, коли Росія ігнорує визнані кордони, міжнародне право й Статут ООН, шантажує голодом, темрявою та ядерною зброєю.

"Відновлення справедливого миру в Україні, гарантування глобальної продовольчої та ядерної безпеки – це завдання Глобального саміту миру у Швейцарії. Саме тому нам важливо буде почути там голос Азійсько-Тихоокеанського регіону", — зазначив Зеленський.

Крім виступу на конференції, у Сінгапурі Зеленський проведе низку зустрічей, зокрема з президентом Сінгапуру Тарманом Шанмугаратнамом і прем’єр-міністром Лоуренсом Вонгом, президентом Тимор-Лешті Жозе Рамушем-Ортою, міністром оборони США Ллойдом Остіном, сінгапурськими інвесторами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua