• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Зеленський прокоментував чутки про звільнення Баканова

Президент України Володимир Зеленський прокоментував чутки про його наміри звільнити очільника Служби безпеки України Івана Баканова

Зеленський та Баканов
Зеленський та Баканов
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав на спільній пресконференції з президенткою Молдови Майєю Санду у Києві, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Що стосується реформи Служби безпеки України, я повністю підтримую цю реформу. Закон щодо реформи був проголосований у першому читанні, щоправда, це було до війни. Війна вносить корективи. Це правда. Ми будемо продовжувати на шляху до Європейського Союзу, але я ще раз підкреслюю, ми робимо реформи для себе, а не для Європейського Союзу. …

Тому реформ багато, планів багато. Я думаю, що навіть війна не зупинить нас від деяких важливих кроків тільки вперед. Саме такий напрямок у нас є", – наголосив Зеленський.

Також президент прокоментував чутки про його намір звільнити очільника спецслужби.

"Що стосується керівника Служби безпеки України, по-перше, якщо б я хотів його звільнити, я думаю, що я б його вже звільнив, а по-друге, дійсно у нас зараз відбувається інспекція всіх правоохоронних органів саме через те, що 24 числа, коли було повномаштабне вторгнення Російської Федерації на нашу землю, деякі представники тих чи інших правоохоронних органів кудись ділись, замість того, щоб бути на місці і захищати свою державу і свій народ", – наголосив Зеленський.

Як писала "ДС", видання Politico з посиланням на свої джерела повідомило про намір Зеленського звільнити з посади голови СБУ Баканова через низку невдалих операцій та втрат у Херсоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua