• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Зеленський розповів, як Україна допомогла Заходу

Боротьба України проти російської агресії допомогла Заходу повернути собі перевагу на світовій арені

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час свого звернення до Верховної Ради, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"За 10 місяців цього року ми допомогли всім. Ми допомогли Заходу віднайти себе знову, повернутися на глобальну арену і відчути – наскільки Захід переважає. Ніхто на Заході вже не боїться і ніколи не буде боятися Росії", — наголосив Зеленський.

Він також зазначив, що саме Україна допомогла ЄС набути справжньої суб'єктності, відчути себе "не кількома чемпіонатами з командами різного рівня, а однією сильною командою, яка разом з усім вільним світом бореться за цю важливу перемогу".

"Саме Україна об’єднала Європейський Союз. Виявилося, що це можливо! І тепер Європа захищає себе. Європа долає кризи. І це – попри колосальні ресурси, кинуті росією на те, щоб зламати наш континент", — зауважив глава держави.

Зеленський запевнив, що все, що Росія намагалася робити проти Європи, не спрацювало, кожен російський крок став помилкою.

"Наші ж кроки – спрацювали. І вперше в історії Євросоюз допомагає оборонятися від такої масштабної агресії. Вперше низка країн ЄС змінили своє законодавство і свої політичні правила, і тепер надають збройну підтримку нашій державі", — сказав президент.

Нагадаємо, 28 грудня президент Володимир Зеленський звернувся зі щорічним посланням до Верховної Ради.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua