• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Зеленський вважає, що Україну мають бачити в ЄС рівноправним партнером

Президент Володимир Зеленський переконаний, що країнам Євросоюзу слід дивитися на Україну як на повноправного партнера в Європейському Союзі

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив під час дискусії президентів Польщі, Естонії, Латвії, Литви та України щодо майбутнього європейської політики, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Щодо України в Європейському Союзі. Дійсно, мені здається, що країнам у Європейському Союзі треба зрозуміти: не треба запрошувати 20 років Україну в Європейський Союз — нас треба там бачити як рівноправного партнера, як партнера невідʼємного", — наголосив Володимир Зеленський. 

Він підкреслив, що Україна тільки зміцнить Євросоюз.

"Я вдячний вам за те, що ви підтримуєте Україну. Якщо українці навіть за це бажання віддали свої життя на майдані Незалежності, мені здається, це і є потужна країна, яка тільки зміцнить Європейський Союз. І вона це показує, вона воює на сході за свою незалежність, і воює не тільки заради незалежності України, а й за спокій на Європейському континенті", — додав президент.

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський в рамках робочого візиту до Польщі 3 травня взяв участь в урочистостях з нагоди 230-ї річниці Конституції країни.

Президенти України, Польщі, Латвії, Литви та Естонії ухвалили спільну декларацію з нагоди річниці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua