• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський сподівається на допомогу ООН в деокупації Донбасу та Криму

Генеральна асамблея ООН є одним з основних майданчиків, де Україна може не лише обговорювати, а й вирішувати питання щодо Донбасу і Криму

Реклама на dsnews.ua

Про це під час візиту в Нью-Йорк заявив президент Володимир Зеленський, інформує "ДС".

"Ми повинні не тільки говорити, а й вимагати відповідних дій. Ми шукаємо рішення по Донбасу і Криму на всіх майданчиках. Так, організація ООН – це один з головних майданчиків. І ми не повинні пропускати таку можливість. Наприклад, у нас буде зустріч з президентом Турецької Республіки. І ми всі знаємо заяву Туреччини про невизнання анексії Криму з боку Російської Федерації та про невизнання виборів у Держдуму РФ через залучення до них жителів окупованих українських територій".

Для нас дуже важливо, що ООН визнала Кримську платформу. Думаю, ми можемо говорити про підтримку України з боку наших партнерів в цей дуже непростий час, — цитує слова Зеленського телеканал "Дом".

Президент підкреслив, що Україна повинна "максимально ефективно використовувати цей візит для двосторонніх зустрічей з різними країнами". Він доповнив, що на полях Генасамблеї ООН очікуються зустрічі з лідерами різних країн.

Разом з тим Зеленський акцентував, що через геополітичну ситуацію "трусить весь світ". "Тільки через діалог, через прагнення до стабільності можна вирішити ці проблеми", – резюмував він.

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський ввечері 20 вересня прибув до США для участі у Генеральній асамблеї ООН. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua