• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Зеленський збирав Ставку: що обговорювали

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки головнокомандувача, на якому обговорювалися питання забезпечення боєприпасами та переходу на нові типи літаків

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні глави держави у Telegram, передає "ДС".

"Чергова Ставка. Про оперативну ситуацію доповіли головком, ГУР МО, командувачі ОСУВ "Хортиця" й "Таврія", — зазначив Зеленський.

Президент повідомив, що на Ставці розглядали питання щодо стану та забезпечення боєприпасами передових підрозділів та резервів.

"Проаналізували наявні й потенційні контракти на постачання та динаміку нарощування власного виробництва", — сказав Зеленський.

Також розпочато роботу над всеохопною концепцією розвитку авіації з урахуванням переходу на нові типи літаків.

"Нова організаційна структура, навчання пілотів та персоналу, необхідна інфраструктура, матеріально-технічне забезпечення тощо", — підкреслив президент.

Як повідомляла "ДС", Джо Байден підтвердив участь Вашингтона в "коаліції винищувачів" — американці планують тренувати українських льотчиків на бойових літаках четвертого покоління, зокрема F-16.

Спікер Командування Повітряних Сил полковник Юрій Ігнат заявив, що кілька десятків літаків можуть бути передані Україні спочатку для вирішення поточних завдань. Він також зазначив, що Україна буде отримувати західні винищувачі не поштучно, а одразу цілими підрозділами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua