• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Зміна представника ОБСЄ в "Мінську": Гармаш розповів подробиці

Спеціальним представником глави ОБСЄ в Тристоронній контактній групі замість Хайді Ґрау може бути призначений представник Фінляндії

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Наскільки мені відомо, пані Ґрау йде. Відомо, представник якої країни це буде, про позицію говорити рано, я його ще не бачив, і делегації він офіційно представлений не був. За моєю інформацією, це Фінляндія", — сказав він.

Пост спеціального представника ОБСЄ в Україні та ТКГ швейцарський дипломат Хайді Ґрау займала з грудня 2019 року. Останнє засідання ТКГ з її участю має відбутися 22 липня.

Як повідомляла "ДС", представник окупованого Донбасу в ТКГ Сергій Гармаш повідомив, що на засіданні Тристоронньої контактної групи 7 липня очікується заява про кадрову ротацію "високого рівня". У засіданні підгрупи ТКГ 6 липня вперше взяла участь французький дипломат Сільвія Берманн, яка була призначена одним з координаторів ОБСЄ в рамках ротації.

Раніше роботу в ТКГ завершили посли Тоні Фріш і Пʼєр Морель, які брали участь в переговорах 6 і 7 років в гуманітарній та політичній підгрупах відповідно.

Пізніше стало відомо, що Хайді Ґрау припиняє роботу в Тристоронній контактній групі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua