• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

31 грудня 12 українців загинули страшною смертю у вогні

Минулої доби, 31 грудня, в Україні у житловому секторі виникло 125 пожеж

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Під час пожеж загинуло 12 громадян та травмувалося ще 4 особи, повідомляє "ДС" з посиланням на Державну службу України з надзвичайних ситуацій.

"В Україну прийшов Новий 2022-й рік. Традиційно, усі масові заходи, які минулої ночі відбувалися по всій країні, пройшли під пильним наглядом рятувальників. З 31 грудня по 4 січня органи управління та формування ДСНС несуть службу у посиленому режимі", — розповіли у ДСНС.

Для забезпечення реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та події, в системі ДСНС на цілодобовому чергуванні перебуває понад 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. Оскільки у цей святковий період, зазвичай, зростає кількість пожеж у житловому секторі, спричинених порушенням правил пожежної безпеки при користуванні електрогірляндами, піротехнікою, або ж необережним поводженням із вогнем, особлива увага рятувальників зосереджена саме на забезпеченні пожежної безпеки.

Рятувальники звернулися до українців з проханням не втрачати пильності під час святкових вихідних та не нехтувати правилами пожежної безпеки.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua